O nas

Firma ARCHI-PRO Studio Projektowe działa na rynku usług architektonicznych nieprzerwanie od 1999 roku.  Właścicielem i głównym projektantem jest architekt Mariusz Chrobak. W skład zespołu projektowego wchodzą architekci mający duże doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej kilkuletni staż pracy w ARCHI-PRO Studio Projektowe, a także młodzi architekci, którzy poszukuja dróg rozwoju i kreacji.  ARCHI-PRO współpracuje  z inżynierami różnych branż:  konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych, co jest niezbędnym elementem wykonania pełnobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych.

W okresie od 1999 roku wykonaliśmy wiele projektów, w tym koncepcji architektonicznych, projektów budowlanych czy wykonawczych, budynków usługowych, mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych.  Działania projektowe w zakresie wykonywania projektów budowlanych zawsze były wieńczone uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę. 

Jesteśmy wierni zasadzie, aby każdy projekt doprowadzić do końca - do realizacji, wypełniając zamówienia klientów i budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. W tym czasie wykonywaliśmy usługi projektowe dla wielu klientów, w tym indywidualnych i dużych firm, miedzy innymi: EUROVIA S.A., STRABAG, MOSTOSTAL WARSZAWA S.A., ECHO-INVESTMENT, MURAPOL S.A., IMPERIAL CAPITAL Sp. z o.o., SADYBA - TALO Sp. z o.o., POLSKIE-DOMY, MAK-DOM Sp. z o.o.

W naszych projektach poszukujemy połączenia oryginalnej nowoczesnej formy z funkcjonalnością oraz zachowaniem ekonomi rozwiązań projektowych.

Cele na przyszłość, to ciągłe doskonalenie warsztatu projektowego, poszukiwanie nowych wyzwań w zakresie formy budynków w połączeniu z funkcjonalnością i nowymi technologiami.

ARCHI-PRO czyli architektura po prostu, co w pewnym sensie wpisuje sie w myśl Ludwiga Mies van der Rohe: " mniej znaczy więcej"